Archiwum

Połączone sejmowe posiedzenie Komisji Inrastruktury i Skarbu

Wczoraj tj. 23.02.2011 odbyło się połączone posiedzenie Komisji Infrastruktury i Skarbu w któym uczestniczyli przedstawiciele ZwiązkówZawodowych działających w Grupie PKP. Poniżej zamieszczamy kilka zdań wypowiedzianych przez kol. Leszka Miętka do parlamentarzystów oraz link gdzie możecie wysłuchać całeje wypowiedzi.

"... Uchwaliliście takie ustawy, które powodują, że w Polsce pasażer nie może jezdzić koleją. Skazaliście na śmierć polskie koleje i to jest wasza zasługa, posłowie i posłanki..."

"...Możecie zajadać fistaszki i się uśmiechać, ale to wy odpowiadacie za usamorządowienie. To wy uniemożliwiacie inwestycje na Polskich Liniach Kolejowych..."

"...Nie zrobiliście nic, aby można było inwestować w infrastrukturę. To wy dajecie pieniądze niby na kolej, ale w taki sposób, aby nie można było ich zużyć..."

"...Społeczeństwo was rozliczy za to, że nie można dojechać do szkoły i pracy. To nie wina szarych kolejarzy, z których śmieje się cała Europa. UE dba bardziej o polskie koleje niż polski Rząd..."

http://w771.wrzuta.pl/audio/31ORYaJus26/leszek_mietek-kom.infrastrukt._23.02.2011
 

« powrót drukuj powiadom znajomego