Archiwum

Adres 14 - ograniczenia na przejeździe

W wyniku naszej interwencji telefonicznej w IES w dniu 11.06.b.r. w sprawie zarządzenia dotyczącego nowych zasad nadawania telegramów Adres 14, Biuro Eksploatacji Centrali PKP PLK S.A. przekazało do wszystkich IZ wyjaśnienie (interpretację) tegoż Zarządzenia do stosowania od natychmiast.
Prosimy koleżanki i kolegów o przekazywanie wszelkich informacji w przypadku nie zastosowania się do treści zamieszczonej poniżej interpretacji.
Ponownie prosimy też o przesyłanie wszelkiego rodzaju "niedorzeczności" i "dziwnych" zarządzeń wydawanych niekiedy przez poszczególne IZ-y a zwłaszcza tych w których uzasadnieniem wprowadzenia są decyzje płynące z poziomu Centrali PKP PLK S.A..
Potrzebne nam to jest w celu weryfikacji takich decyzji (zarządzeń) ponieważ okazuje się jak w przypadku tej o Adresach 14, że z centrali wyszło co innego a niektóre IZ-ty wprowadziły co innego zasłaniając się poleceniem Centrali Spółki.
Cóż, ponownie okazuje się, że czytanie tekstu ze zrozumieniem jest jednak nie lada sztuką, na szczęście tylko w nielicznych wypadkach.
 
 

« powrót drukuj powiadom znajomego