Archiwum

Podziękowanie

Warszawa 25 maj 2015 r.

Koleżanki i Koledzy Szanowni Państwo Pracownicy Spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.


Pragnę serdecznie podziękować Wam Wszystkim za udzielenie mi poparcia w wyborach na przedstawiciela pracowników do Rady Nadzorczej Naszej Spółki.

Walnie przyczyniło się do tego złożenie przez Was podpisów na liście osób popierających moją kandydaturę.

Dziękuję Przewodniczącym zakładowych organizacji Związku Zawodowego Dyżurnych Ruchu PKP i Zarządom tychże organizacji, za czynne wsparcie akcji zbierania podpisów jak tez Koleżankom i Kolegom za indywidualne angażowanie się w zbieranie podpisów pod moją kandydaturą.

Szczególne podziękowania za głosy poparcia dla mojej kandydatury składam kolegom związkowcom i funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei.

Przedstawiciel pracowników w Radzie Nadzorczej ma do spełnienia ważną rolę w działalności Spółki polegającą na: kontrolowaniu poczynań Zarządu Spółki, uzyskiwaniu istotnych dla załogi informacji na temat jej działalności, na zapewnieniu wiarygodnego przepływu informacji od pracowników do Zarządu i z Zarządu do pracowników. Umożliwia to lepsze rozwiązywanie problemów oraz spełnianie oczekiwań pracowników.

Nie do przecenienia jest również fakt uczestnictwa w procesie podejmowania istotnych dla Spółki i jej pracowników decyzji, jak też możliwość wpływania na ich kształt.

Koleżanki i Koledzy, pracownicy Spółki PKP PLK S.A. obdarzyliście mnie ogromnym kredytem zaufania którego zawieść nie mogę. Dołożę wszelkich starań aby godnie i skutecznie reprezentować Was w Radzie Nadzorczej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A..

Z wyrazami szacunku
Piotr Gebel
 

« powrót drukuj powiadom znajomego