Aktualności

Oferta dla ZZZDR PKP - Holiday Park & Resort

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do skorzystania ze specjalnej oferty, dzięki której mają Państwo możliwość nabycia pobytów w Holiday Park & Resort z rabatem do 68%!

W ofercie specjalnej są 3 pakiety do wyboru:
BRĄZOWY, SREBRNY oraz ZŁOTY (lub mix)

*Pakiet BRĄZOWY z rabatem do 68%:
Terminy realizacji pobytu: 01.01 – 31.05 oraz 01.10- 31.12
- 849 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)
- 949 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)

Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Brązowym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu
*Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 236 zł za jedyne za 62 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat

*Pakiet SREBRNY z rabatem do 67%:
Terminy realizacji pobytu: 01.01 – 30.06 oraz 01.09- 31.12
- 1099 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)
- 1399 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)
Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Srebrnym to 5 lat z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu
*Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 236 zł za jedyne za 62 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat

*Pakiet ZŁOTY z rabatem do 38%:
Terminy realizacji pobytu: 01.01 - 07.07 oraz 26.08 - 31.12
- 2349 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w apartamencie do 4 osób*(max. obłożenie 3 osoby dorosłe + 1 dziecko lub inne, ale nie przekraczające 3 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)
- 2949 zł za 6 dni (5 nocy) - za wszystkie osoby pobytu w domku MORSKIM lub GÓRSKIM do 9 osób*(max. obłożenie 6 osób dorosłych + 3 dzieci lub inne, ale nie przekraczające 6 osób dorosłych – dzieci nie są wymagane)
Czas na zrealizowanie voucherów w Pakiecie Złotym to 3 lata z gwarancją niezmienności ceny za pobyt w każdym dostępnym resorcie od momentu zakupu.
*Dodatkowa możliwość zakupu 4 biletów (bezimiennych) do ZOO Borysew o wartości 236 zł za jedyne za 62 zł za 4 bilety – do wykorzystania w ciągu 3 lat

Aby zakupić vouchery pobytowe proszę o zgłoszenia zgodnie z procedurą na stronie 14 oferty (w załączeniu)
Podczas zakupu vouchera nie wybieramy konkretnego Resortu ani terminu a jedynie destynacje oraz rodzaj zakwaterowania.
Termin oraz lokalizację wybieramy dopiero w momencie rezerwacji.
Nie ma ograniczeń co do ilości voucherów zakupionych przez jedną osobę.
Ofertę mogą Państwo przekazać rodzinie oraz bliskim, aby również skorzystali z promocji
Vouchery morskie (domki i apartamenty) są uniwersalne tzn. obowiązują w każdym nadmorskim Resorcie
Voucher górski obowiązuje tylko w Resorcie Cieplice Zdrój
Cena oprócz 6-dniowego pobytu (5 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny kryte i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodziki dla dzieci, zewnętrzne i wewnętrzne siłownie, boiska, place zabaw, małpie gaje, zewnętrze parki wodne dostępne w Ustroniu Morskim i Mielnie.
Każdy apartament i domek posiadają kompletnie wyposażony aneks kuchenny.
Istnieje również możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji, które serwowane są w formie bufetu w restauracji w wybranych resortach.
Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych.
Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.
 

« powrót drukuj powiadom znajomego