Archiwum

Szkolenia w Małopolsce

Informujemy Członków ZZDR PKP o możliwości wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez Radę OPZZ województwa małopolskiego.
Szkolnie skierowane jest do mieszkańców województwa małopolskiego bądź osób zatrudnionych w zakładach pracy które mieszczą się na terenie małopolski.

Szkolenia w formie warsztatów poruszać będą tematykę zarządzania wiekiem w miejscu pracy.
Terminy szkoleń to:
30 – 31 marca 2011 Kraków
07 – 08 kwietnia 2011 Nowy Sącz
09 – 10 maja 2011 Tarnów
11 – 12 maja 2011 Olkusz
23 – 24 maja 2011 Nowy Targ

Warsztaty odbędą się w ramach projektu
„System zarządzania wiekiem w miejscu pracy – perspektywa Małopolski”
finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Podczas dwudniowych szkoleń poruszona zostanie tematyka trendów demograficznych i ich wpływu na rynek pracy, polityki zatrudnienia promującej zatrudnianie starszych pracowników, zalet zróżnicowanego wiekowo zespołu, zarządzania starszymi pracownikami. Warsztaty będą prowadzone przez wyspecjalizowanych w tym zakresie trenerów.
Działanie jest skierowane do przedstawicieli instytucji rynku pracy, związków zawodowych oraz organizacji pracodawców.
Uczestnicy warsztatów spróbują wspólnie odpowiedzieć na pytania jakie korzyści mają pracodawcy z zatrudniania pracowników powyżej pięćdziesiątego roku życia oraz jak zarządzać zróżnicowanym wiekowo zespołem.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, uczestnikom zapewniony będzie catering podczas szkolenia, istnieje także możliwość zwrotu kosztów dojazdu oraz zorganizowania noclegu, po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.

Już dziś informujemy także, że niebawem odbędzie się cykl szkoleń przygotowujących działaczy związkowych jako pełnomocników procesowych w sprawach sądowych. Szkolenie takie będzie się odbywać w województwie lubelskim i tak jak poprzednio będzie dotyczyć mieszkańców tego województwa. Szczegóły także ogłoszone zostaną na naszej stronie internetowej.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z przedstawicielem naszego Związku pod numerem tel. 692 132 308 który udzieli wszelkich szczegółowych informacji na temat szkoleń.


informację przygotował
Adam Miśtal
wiceprzewodniczący ZZDR PKP - odpowiedzialny za szkolenia
 

« powrót drukuj powiadom znajomego