Sektor Infrastruktury

>>>KWIECIEŃ 2015<<<

Przegląd niektórych spraw jakimi zajmował się w kwietniu Sektor Infrastruktury ZZDR PKP
 

Centralki DGT - rozwiązanie problemu.

2015-05-10 13:25
Zamieszczamy odpowiedź jaką otrzymaliśmy na nasz monit ws. działania osprzętu współpracującego z centralką DGT oraz współpracy samych centralek ze starymi typami radiotelefnów w zakresie nagrywania rozmów.
Nasuwa się pytanie czy nie można było tak od razu? Czy zawsze lub w większości trzeba najpierw przerzucić się stertą pism aby dostrzec a potem rozwiązać jakiś problem?
Przecież wskazane przez nas mankamenty powinny być ujawnione i korygowane już na etapie pierwszych odbiorów eksploatacyjnych tego sprzętu na sieci PLK.
 

Realizację deklaracji czas zacząć!

2015-05-10 13:21
Wystąpiliśmy do Centrali PKP PLK S.A. o podjęcie działań mających na celu relizację deklaracji Zarządu przed reorganizacją Sekcji Eksploatacji w poszczególnych IZ w zakresie ilości zawiadowców i ich zadań.
Jak to miało być pięknie i wspaniale, jak to zawiadowcy mieli wspomagać. pomagać, radzić pracownikom w terenie, jak mieli mieć czas dla każdego pracownika na linii .... tym czasem n razie wychodzi jak zwykle.
 

SWDR po zmianach

2015-05-10 13:19
Zamieszczamy odpowiedź jaką otrzymaliśmy na nasze wystąpienie do Spółki w sprawie nowej wersji SWDR (publikacja na stronie z dnia 13.03.2015).
Odpowiedź nie kończy sprawy szczególnie w zakresie planowania przesyłek z TN.
Przeprowadzone konsultacje z przewoźnikami pozwalają stwierdzić, że nie byłoby dla nich problemem takie samo postępowanie z TN jakie jest z TWR-ami. Twierdzą oni, że nie ma to dla nich w zasadzie różnicy.
Zastanawia nas więc co stoi na przeszkodzie żeby sprawę rozwiązać w sposób zwiększający poziom bezpieczeństwa ruchu - co jest priorytetem w naszej Firmie.
 
Strony: 1

« powrót drukuj powiadom znajomego